Financování

POSTUP PŘI UZAVÍRÁNÍ SMLUV A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Ústní rezervace

Rezervace bytu na 10 dni pouze pro klienty, kteří využijí možnost bezplatného zajištění hypotéky u společnosti GEPARD FINANCE, která zajistí bezproblémové poskytnutí hypotéky.

Smlouva o rezervaci nemovitosti

Podpis smlouvy o rezervaci nemovitosti a do 5 dní úhrada rezervačního poplatku ve výši 100.000,- Kč.

Smlouva o budoucí kupní smlouvě

Nejdříve za 30 dní od podpisu smlouvy o rezervaci nemovitosti uzavření smlouvy o budoucí kupní smlouvě. Úhrada kupní ceny je rozdělena na splátky, které jsou hrazeny až po dokončení jednotlivých fází stavby:

  • 10% – do 30 dní od podpisu smlouvy o budoucí kupní smlouvě (na tuto částku se započítává uhrazeny rezervační poplatek)
  • 50% – po dokončení hrubé stavby vč. střešní konstrukce a střešní krytiny
  • 20% – po dokončení hrubých vnitřních rozvodů instalací, dokončení vnitřních omítek vyjma technologických prostupů
  • 10% – po dokončení rozvodů vnitřních instalací, obkladů, dlažby, povrchu podlah, vnitřních dveří v jednotce a venkovní fasádě budovy
  • 10% – po dokončení stavby a obdržení výzvy k uzavření kupní smlouvy

Do 45 dní od podpisu smlouvy u budoucí kupní smlouvě klient provede výběr standardního vybavení bytu. Klient si může vybrat provedení koupelny, vnitřních dveří a podlahových krytin.

Kupní smlouva

Kupní smlouva se uzavírá do 30 dní po kolaudaci, přidělení čísla popisného a provedení vkladu bytových a nebytových jednotek do katastru nemovitostí na základě prohlášení vlastníka. Kolaudace je plánována na 11/2021.

HYPOTEČNÍ SERVIS

Pro bezproblémové zajištění hypotéky spolupracujeme se společností GEPARD FINANCE, která Vám poskytne své služby bezplatně. Ušetříte nejen starosti s administrativou a Váš čas, ale získáte i ty nejlepší možné podmínky vyjednané právě pro projekt BYTY CUKROVAR.

Protože nám záleží na Vašem komfortu, s námi se nebudete muset starat prakticky o nic. Komunikace s bankou, katastrálním úřadem, pojišťovnou – o vše se postará hypoteční makléř GEPARD FINANCE od Vaší první návštěvy až do úplného splacení hypotéky.

Pouze hypotéka sjednaná přes GEPARD FINANCE nabízí:

  • všechny banky pod jednou střechou
  • slevu na úrokových sazbách
  • zajištění veškerých podkladů k nemovitosti včetně odhadu
  • servis osobního makléře
  • zajištění čerpání úvěru.

Budeme rádi, spolehnete-li se na naši profesionalitu i Vy.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
Výše úvěru:%
Výše úvěru:
Úroková sazba:%
Splatnost:let
Měsíční výše splátky:

* Uvedené měsíční splátky platí při financování zvýhodněnou hypotékou s úrokovou sazbou 1,89 % p.a. při fixaci úrokové sazby 5 a 8 let, pojištěním schopnosti splácet a s minimální úhradou vlastních zdrojů ve výši 20 % z kupní ceny (hypotéka na maximálně 80 % kupní ceny). Při úhradě z vlastních zdrojů pouze 10 % z kupní ceny je úroková sazba 2,09 % p.a. s fixací 3 až 5 let (hypotéka na 90 % kupní ceny). Uvedená úroková sazba je časově omezena a platí do odvolání.

Veškerou administrativu vyřešíme bezplatně za našeho klienta sami prostřednictvím hypotečních poradců společnosti Green Finance s.r.o. vázaného zástupce společnosti GEPARD FINANCE a. s. samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru dle zákona 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

Compare